Apartmány

Od: Do:
Pre rezerváciu musíte zadať dátum odchodu a príchodu.
Novo - zrekonštruovaný rodinný dom situovaný 300 m od termálneho kúpaliska  poskytuje možnosť stráviť dovolenku v pokojnom prírodnom prostredí. Ubytovanie ponúka samostatné sociálne zariadenie, kuchynský kút s príslušenstvom i možnosť posedenia v záhrade spojené s grilovaním. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. dvoj., trojlôžkové samostatné izby s príslušenstvami: malý kuchynský kút s príslušenstvom: - WC a kúpeľňa sú samostatné - televízor  - chladnička - rýchlovarná kanvica  - mikrovlnná rúra - spoločná - teplá voda - v zimných mesiacoch ústredné kúrenie - veľký zelený dvor s možnosťou posedenia - možnosť opekania a grilovania - detské ihrisko, pieskovisko - parkovanie priamo vo dvore - Wifi pripojenie na internet   Cena: 11,- €/osoba/noc Deti v spoločnej izbe s rodičmi: od 5- do 10 rokov 6,50 €/dieťa/noc Deti v spoločnej izbe s rodičmi: do 5 rokov 3,50 €/dieťa/noc   Môžete priniesť aj svôjho psíka - bezplatne!
Apartmánový dom v centre Podhájskej.  Vzdialenosť od termálneho kúpaliska je 10 min. V blízkosti je železničná i vlaková stanica. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchyňa plne vybavená, WC sprcha, TV i z českými stanicami. Možnosť grilovania. Parkovanie v blízkosti apartmánu. Cenník:  12 €/osoba/noc Deti do 5 rokov bezplatne bez nároku na lôžko. AKCIA: týždenný pobyt (7 noci) 10 €/osoba/noc
Poskytujeme rekreačné ubytovanie v tichom prostredí v tesnej blízkosti Termálneho kúpaliska /približne do 150m/. Železničná a autobusová stanica taktiež v blízkosti do 200m. Ubytovanie v sezóne od soboty do soboty. Ubytovacie priestory sú nové 2-3 lôžkové apartmány s kompletným zariadením s možnosťou prístelky. Na každej izbe sa nachádza balkón, kompletné sociálne zariadenie so sprchou, stojanový sušič na prádlo, TV, príručná kuchynka so základným vybavením, el.varič, riady, mikrovlnka, varná konvica, chladnička. Možnosť posedenia v priestranných spoločenských priestoroch na poschodí , alebo v pivničke-vinárničke s LCD TV so slovenskými aj českými programami, hudba... víno... Taktiež Možnosť Wifi pripojenia bezplatne. Na prízemí terasa s novou drevennou pergolou. Parkovanie vo dvore bezplatne. V dedine sa nachádza Pizzeria, reštaurácia, letné kino s internetovou kaviarňou, pohostinstvá, obchody súkromné aj Coop Jednota. Cenník: Pre záväznú rezerváciu je potrebné uhradiť 50 % z ceny rezervácie na číslo účtu: IBAN SK65 0900 0000 0050 5813 9008 BIC SWIFT kód GIBASKBX  Zostatok ceny za ubytovanie sa platí pri príchode.  Ubytovanie možné od soboty do soboty, skrátené pobyty len po dohode s ubytovateľom !  Pri ubytovaní je nutné predložiť vytlačenú Vašu objednávku / kde sa nachádza meno objednávateľa, dátum príchodu a odchodu, cena za ubytovanie, počet objednaných ľudí, počet objednaných izieb/ Dospelí 13 €/osoba/noc Deti do 10 rokov 5,50 € Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne! V cene je započítaný aj rekreačný poplatok pre obec, t.j. 0,5 € osoba/noc. Žiadne ďalšie poplatky už nie sú. 
Objekt je novopostavený apartmánový dom, ktorý sa nachádza iba 300 metrov od termálneho kúpaliska. Z domu je krásny výhľad na obec a jej blízke okolie. Apartmánový dom sa skladá z troch apartmánov, ktoré sú na sebe nezávislé a sú v dome umiestnené každý v samostatnom poschodí . Klientom je k dispozícii apartmán typu A a typu B. Apartmán A sa nachádza na prízemí, apartmán B  na poschodí. Apartmán A sa skladá z priestrannej kuchyne prepojenej s obývacou izbou ( lôžka , stôl , gauč , BTV , skriňa ), samostatného WC, sociálneho zariadenia ( WC samostatné, kúpeľňa - sprchovací kút, T + S, umývadlo ), izby (lôžka) a vonkajšie terasy. V apartmáne B je prístupná priestranná kuchyňa ( jedálenský stôl,  rohová lavica , stoličky, BTV ) , samostatné WC, sociálne zariadenie ( WC samostatné, kúpeľňa - sprchovací kút, T + S, umývadlo ), izby A ( lôžka , skriňa ), izby B ( lôžka ) a vonkajšia terasa . Na pozemku pri dome majú možnosť klienti využiť vonkajšie posedenie, záhradný krb, kotlík na guláš, gril, exteriérový bazén hojdačky a detské pieskovisko .   Cenník: 10 €/osoba/noc               Rekreačný poplatok 0,50 €/osoba/deň   Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!   V sezóne od 1. júla do 31. augusta minimálny počet osôb 4/apartmán.   Menšie domáce zvieratá sú povolené bez poplatkov.
Poskytujem ubytovanie v rodinnom dome so samostatným vchodom. Dom sa nachádza v tichom prostredí pri lese v blízkosti termálneho kúpaliska. Každá izba má samostatný kuchynský kútik s kompletným zariadením. Televízor sa nachádza na terase. Súčasťou spoločného sociálneho zariadenia sú 2 sprchy, 2 umývadlá a wc. Možnosť parkovania vo dvore, posedenia na terase, opekania, stanovania - pre deti pieskovisko, trampolína, šmýkačka a hojdačky. Veľká záhrada na loptové hry.    CENY   dospelí: 1 - 3 noci: 9 €/osoba/noc 4 a viac nocí: 8 €/osoba/noc deti 3 - 12 rokov 7€/dieta/noc Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko bezplatne!
Apartmánové bývanie v dvoch 4-lôžkových a  dvoch 2- resp. 3-lôžkových izbách. Pre každé     2 izby je k dispozícii plne vybavená kuchynka s možnosťou varenia (riad, chladnička s výparníkom, mikrovlnka, sporák, rýchlovarná kanvica), farebné TV, kúpeľňa a WC.  Areál záhrady ponúka kryté záhradné sedenie, otvorené ohnisko, altánok, hojdačky a pieskovisko.  Vzdialenosť od termálneho kúpaliska je cca. 800 m. Parkovanie je možné vo dvore. Stravovanie je individuálne, v susedstve ubytovacieho zariadenia sa nachádzajú potraviny.    Registrácia je od 14:00 hod., po dohode možno aj skôr.   Cena ubytovania: 10,20 €/osoba/noc                            deti do 10 rokov: 50% zľava z ceny