Podhájska: skvělé místo pro rodinnou dovolenou

Plánujete svou dovolenou na Slovensku? Pak bychom vám rozhodně chtěli doporučit lokalitu Podhájska, která se nachází na jižních výběžcích Podhronské pahorkatiny a která je známá a oblíbená především pro termální lázně. Mnoho ubytovacích zařízení zde tedy nabízí ubytování v soukromí, luxusní apartmány i útulné pokoje v malebných penzionech. Podhájska je vyhledávanou lokalitou mezi lidmi v každém věku a je perfektním místem i pro rodinnou dovolenou s dětmi.

U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky ubytování. Podhájska je skvělým místem pro váš odpočinek od každodenních starostí. V naší nabídce naleznete apartmány, hotely, penziony i priváty. U každého ubytovacího zařízení si můžete přečíst podrobné informace k tomu, jak je ubytování vybavené. Doporučit vám můžeme například stylové dřevěné sruby, komfortní vily i útulné penziony. Vybírat můžete z ubytovacích zařízení, která se nacházejí přímo v obci nebo jen kousek od ní. Co nabídnout má nejen samotná obec, ale i celý region, proto při výběru ubytování nemůžete sáhnout vedle.

Na našem webu rovněž najdete tipy na výlety do okolí Podhájské, kterým teď na jaře nebo v létě jistě přijdete na chuť. Za návštěvu rozhodně stojí arbóreum Mlyňany, ve kterém najdete více než 2300 druhů rostlin z různých zemí. Zajímavé turistické atrakce nabízejí také Topoľčianky se svým zámkem a rozlehlým zámeckým parkem. Za zmínku stojí také národní hřebčín nebo zubří obora. V Podhájské tak můžete strávit nejen prodloužený víkend, ale třeba i celotýdenní dovolenou, během které vám zaručujeme, že bude kam vyrazit za zábavou a dobrodružstvím.